Скандал у Львові

"У мене дитяча травма": молодик, який гучно слухав пісні лєпса у Львові, претендує на "білий квиток"

Roman Hurskyi / Facebook

"Я неправильно вчинив у цій ситуації"

У Львові водієві та пасажирам автомобіля "Range Rover", які гучно слухали пісні путініста лєпса та напали на перехожого, вручили повістки. Однак, один з "молодиків" розраховує на "білий квиток", передає "Дивогляд". 

Лук'ян Зайцев з Одеси заявив, що має дитячу травму, через яку не може бути мобілізований. На уточнювальне запитання, чи має він на увазі "білий квиток" відповів наступне:

 

"Мені потрібно буде піти до військкомату. В мене дитяча травма – немає двох пальців. Треба буде показати це та актуалізувати", – розповів Зайцев.

Хлопець також прокоментував конфлікт, в якому він брав безпосередню участь. "Молодик" скинув провину на "неправильну роботу організму":

"Мабуть, просто була неправильна робота організму. В підсумку я неправильно вчинив у цій ситуації – не треба було хапатися за телефон, і все це не роздулося б", – сказав Лук'ян.

Хлопець також додав, що не є фанатом путініста лєпса, просто його пісня залишилася у його медіатеці. Однак, Лук'ян заявив, що після інциденту видалив композицію і більше не слухає пісні російського артиста.

Журналіст Роман Гурський, який зробив зауваження водію і пасажирам через те, що вони гучно слухали пісню російського музиканта, розповів, що Лук'ян Зайцев імовірно мешкає у Львові від жовтня 2022 року:

"Як виявилося, вони (водій і пасажири автомобіля – Дивогляд) вже пів року тусуються у Львові. Хлопці, мабуть, подумали, що Бога за бороду схопили. Під час розмови у мене спитали: "А если бы твоя музыка была в зоне политических конфликтов?", потім цей хлопець вибачався на камеру. Чи він змінив свою думку? Якщо чесно, то я не дуже б на це розраховував", – зазначив журналіст.

Раніше "Дивогляд" детальніше розповідав про цей інцидент з "молодиками" у центрі Львова.

Дивіться також відео 5 каналу: рУСНЯ ЩОДНЯ НЕСЕ ВЕЛИЧЕЗНІ ВТРАТИ! - Роман Погорілий

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ