"Ветерани" та путін

Виявилися палачами українців та інших народів: на параді перемоги путін оточив себе фейковими ветеранами – фото

Скріншот із соцмереж

Одному із "героїв" було 5 років, коли почалася війна

У москві президент рф владімір путін приймав парад перемоги у компанії ветеранів НКВС і КДБ, які не воювали під час Другої світової війни. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на російське видання "Агентство. Новини".

Диктатора помітили на 9 травня біля двох фейкових ветеранів. Той, що сидів праворуч, виявився 98-річним Юрієм Двойкіним.

У 1942 році він вирішив записатися в армію добровольцем, але на фронт його так і не відправили. Замість цього Двойкін пройшов навчання у школі снайперів та у 1944 році у складі НКВС виконував у Львівській області операцію "з ліквідації націоналістичного підпілля на території Західної України".

"Ми мало знали про бандерівців на той час. Вони вчинили полювання: упродовж двох днів розстріляли понад 5000 людей, відчули себе господарями у Львові, в Україні. Ми зачищали весь регіон від націоналістів, ловили в лісах, покинутих хуторах", – згадував "вєтєран".

Ліворуч від путіна помітили Геннадія Зайцева 1934 року, тобто йому було 5 років, коли почалася Друга світова війна. Лише у 1953 році його призвали на військову службу, а за 6 років він почав служити у КДБ.

У 1968 році чоловік став учасником введення радянських військ до Чехословаччини, де вони мали придушити антирадянські протести та "Празьку весну". Зайцев керував 7-м Управлінням КДБ СРСР.

Під його керівництвом була захоплена будівля МВС у Празі, а вже у 70-х роках він очолив створену Юрієм Андроповим антитерористичну групу "Альфа".

Раніше ми розповідали, як пройшов парад "побєдобєсія" у москві, де бункерний карлик лякався кожного гучного звуку.

Дивіться також відео 5 каналу: КРАЇНА КОЗАКІВ ВОЛЯ І НЕВОЛЯ. ІСТОРІЯ УКРАЇНИ ДЛЯ ДОРОСЛИХ

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ