Шакал

У Чорнобилі з'явився нетиповий хижак – фото

Чорнобильський Радіаційно-екологічний Біосферний Заповідник / Facebook

"Цей новий гість – тимчасовий чи вже назавжди?"

У межах колишнього села Луб’янка виявлено нового представника великих хижих ссавців, нехарактерного для Полісся. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на пресслужбу Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника.

За даними заповідника, це шакал звичайний або золотистий, що належить до сімейства псових. Хоча ця тварина схожа на вовка, відмінності полягають у менших розмірах, вужчій та загостреній морді та менш лобастій голові.

Шакали відомі як падальники та добре пристосовані до життя в антропогенному середовищі, що призвело до їхнього поширення на нові території, включаючи зону відчуження Чорнобильської АЕС.

У більшості культур шакал часто асоціюється з боягузтвом і злодійкуватістю, але для екосистеми він є важливим елементом.

Представники заповідника висловили занепокоєння щодо можливого впливу нового хижака на існуючі екосистеми та конкуренцію з іншими видами. Пресслужба також зазначила, що сліди шакала помічали раніше, але останнім часом було зафіксовано самого хижака в заповіднику.

"Цей новий гість – тимчасовий чи вже назавжди? Поки невідомо", – додали у Чорнобильському заповіднику.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що вчені знайшли у Чорнобилі істот, які мають неочікувану властивість.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ