Смішна історія про хитру кішку, через яку її господиня втратила близько $100 – фото

Жінка поділилася історією про те, як її улюблениця вдавала, що у неї зламана лапка, аби привернути більше уваги

Сідні Морган з міста Стоктон (штат Каліфорнія, США) зауважила, що її 3-річна кішка Еббі раптово почала кульгати. Це викликало занепокоєння, адже існувала ймовірність, що кішку могла випадково травмувати одна з собак. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Mirror.

Хитрість і розум на службі в ревнощів 

28-річна Сідні оглянула лапу, але не виявила жодних ушкоджень, тому вирішила звернутися за порадою до ветеринара. Лікар порекомендував зачекати, припускаючи, що могло статися розтягнення, однак навіть через два тижні ситуація не змінилася, що змусило Сідні подумати про можливий перелом після стрибка.

Проте після декількох візитів до ветеринара, проведення рентгену, призначення болезаспокійливих та аналізів крові, Сідні разом із лікарем прийшли до висновку, що кішці просто потрібно більше уваги та любові. На ці дослідження жінка витратила близько $100.

Морган заспокоїлася, вважаючи, що Еббі намагалася перехопити увагу, яку отримував хворий собака. Сідні також поділилася думкою, що деякі люди вважають, що її кішка страждає від синдрому Мюнхгаузена. Це стан, коли хтось вдає з себе хворого для залучення уваги та піклування.

Цікаво, що паралельно із цим дослідженням здоров'я кішки, стан собаки Сідні погіршився, і вони усвідомили, що кішка лише наслідує хворобу собаки заради уваги. Жінка вважає свою кішку надзвичайно розумною та любителькою драми, що підтверджується її поведінкою.

Ревнива кішка
Ревнива кішка
Фото: Kennedy News / @sydnimin

Кожного разу, коли кішка бачила, що собака отримує більше уваги, вона повторювала свою вигадку.

"Я подумала, що вона просто грає зі мною", – стверджує господарка.

Морган врятувала Еббі, коли котику було всього три тижні. Тварина мала пневмонію, а тому жінка виходжувала її, годуючи з пляшечки. Еббі є однією з трьох котів з особливими потребами, які мешкають у Сідні разом з трьома псами, двома черепахами, двома геконами та однією змією.

Тепер Сідні радить усім власникам домашніх улюбленців звертатися до ветеринара при найменших підозрах на недугу, адже краще перестрахуватись, аніж потім жаліти.

"Тепер я надаю їй більше своєї уваги, і вона від цього муркає. Вона – моя маленька дівчинка, королева будинку. Кожну ніч вона спить поруч зі мною, отже, любові від мене їй не бракує. Та їй завжди хочеться бути в епіцентрі уваги. Я щаслива, що з нею все гаразд і вона більше не має жодних проблем чи болю", – додала вона.

Раніше "Дивогляд" повідомляв, що мережу розвеселив кіт-листоноша, впевненості якого можна лише позаздрити.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше