Прапор Туреччини

Кошеня поставило під "загрозу" засідання уряду міста в Туреччині – відео

Shutterstock

"Це була наша перша зустріч із Беллою"

У Туреччині кошеня розвеселило соцмережі своєю спробою зірвати засідання політичного керівництва одного з міст. Про це повідомляє "Дивогляд".

Мер Бейкоза Мурат Айдин вирішив відзначити Всесвітній день котів, який припадає на 17 лютого, особливим чином. Він поділився кадрами з кошеням на прізвисько Белла, яка мешкає у муніципалітеті.

На опублікованому відео видно, як Белла наближається до Мурата Айдина, коли він виступає перед публікою, перебиваючи його та вимагаючи уваги.

"Це була наша перша зустріч із Беллою. Це також був її перший і останній досвід координаційної зустрічі. Зараз вона ще більше виросла і разом зі своїм братом тішить наш дім", – йдеться у публікації Айдина.

Хоча інших відео з Беллою і не з'являлося, її несподіваний виступ швидко зробив 4лапу популярною в інтернеті, забезпечивши статусом зірки.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що американця подряпала кішка, і він став першою людиною, яка померла від вірусу Аляскапокс.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ