Вода

Люди роками скаржилися на лякаючий звук з океану – вчені встановили його кумедну причину

Matt Hardy / Unsplash

"Це досить незвичайне явище"

У США вчені встановили причину дивного звуку з океану, який роками лякав місцевих жителів. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Washington Post.

Мешканці Тампи (штат Флорида) протягом декількох років жалілися на страшний звук, що доносився з океану. Цей гул мав глибокий тон і не був схожий ні на що знайоме, тому люди припустили, що його джерелом можуть бути підводні човни або навіть НЛО.

Океанографи, зацікавлені цим явищем, розмістили під водою мікрофони та виявили, що джерелом звуку є парування чорного барабуля (Pogonias cromis).

"Це досить незвичайне явище. Усі ці люди здивовані цим, тому що це маловідомо", – розповів фахівець.

Схожі звуки були зафіксовані в інших прибережних містах Флориди. Зокрема, минулого року, мешканці Пунта-Горди, розташованого приблизно в 100 милях на південь від Тампи, також повідомляли про подібні лякаючі звуки.

Зазначимо, що чорний барабуль (Pogonias cromis) – це велика риба, яка належить до родини скатоподібних. Вона мешкає в солоних і солонуватих водах Атлантичного узбережжя Північної Америки, від Нової Англії до Флориди, а також у Мексиканській затоці. Чорні барабулі можуть досягати великих розмірів, іноді їхня вага перевищує 90 кг, але зазвичай вони менші.

Раніше "Дивогляд" розповідав про найгучніший звук в історії, який розірвав барабанні перетинки людей на відстані десятків кілометрів.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ