Людина у місці позбавлення волі

Бос мафії втік із в'язниці, використовуючи простирадла – історія отримала продовження (відео)

Shutterstock

Він був у переліку найбільш розшукуваних злочинців Європи за даними Європолу

Провідний бос італійської мафії Марко Радуано завдяки простирадлам втік із в'язниці на Сардинії, але нещодавно був затриманий у Франції. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на BBC.

Марко Радуано затримали на острові Корсика. Він перебував у переліку найбільш розшукуваних злочинців Європи за даними Європолу.

Голову однієї з італійських мафіозних організацій засудили до 24 років ув'язнення за злочини, пов'язані з наркоторгівлею та інші протиправні діяння. У лютому 2023 року Радуано вдалося втекти з тюрми високого ступеня безпеки, використовуючи простирадла, які він перетворив на мотузки для спуску зі стіни.

У четвер Радуано було заарештовано у місті Альєрія під час вечері у компанії молодої жінки у ресторані.

Водночас італійські правоохоронці повідомили про затримання Гіанлуїджі Трояно, який є одним із ключових спільників Радуано, неподалік від Гранади на південному сході Іспанії.

40-річний Марко Радуано визнаний лідером злочинного угрупування Фоджа, яке іноді називають "четвертою мафією" Італії, на відміну від більш знаменитих злочинних синдикатів Сицилії, Калабрії та Неаполя.

"Затримання поліцією за кордоном двох небезпечних втікачів Марко Радуано та його правої руки Джанлуїджі Трояно є ще одним серйозним ударом по організованій злочинності", – заявив міністр внутрішніх справ Італії Маттео П'янтедосі.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що в Італії провели масштабний суд над мафією.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ