У Китаї стратили пару закоханих, яка скинула з багатоповерхівки двох дітей

У Китаї стратили пару закоханих, які скинули з багатоповерхівки двох дітей, щоб "створити нову сім'ю"

Фото weibo.com

Чоловік деякий час приховував від своєї коханої, що він одружений і має дітей

У Китаї стратили пару закоханих, яка викинула двох дітей з вікна багатоповерхівки, передає "Дивогляд" із посиланням на CNN.

Інцидент трапився у південно-західному мегаполісі Чунцин. Чоловік на ім'я Чжан Бо і дівчина Є Ченчен інсценували випадкове падіння двох дітей Чжан Бо від першого шлюбу із вікна житлової багатоповерхівки, щоб "мати можливість створити нову сім'ю".

Коли чоловік зав'язав стосунки з Є Ченчен, він деякий час приховував, що одружений і навіть має дітей. З часом чоловік розлучився зі своєю першою дружиною.

Дітей Чжана Бо від іншої жінки кохана не прийняла і вважала їх "перешкодою" для їхнього одруження та "тягарем для майбутнього спільного життя". Саме Є Ченчен була ініціаторкою вбивства неповнолітніх, про що постійно повторювала своєму чоловікові. Якщо він цього не зробить, вона погрожувала піти від нього.

Так, у 2020 році Чжан викинув свою дворічну доньку й однорічного сина зі своєї квартири на 15-му поверсі, коли діти гралися біля вікна спальні. 

У 2021-му Чжана Бо і Є Чечен засудили до страти за свідоме вбивство дітей. Верховний суд вважає, щ злочин пари "серйозно ставить під сумнів правові й моральні принципи". Мотиви злочину назвали "надзвичайно огидними" й "особливо жорстокими". Пару умертвили смертельною ін'єкцією.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що чоловіка вбив їстівний подарунок, отриманий від друга.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ