Подружжя

На Івано-Франківщині подружжя прожило 67 років у шлюбі та померло в один день

Bogo news

У їхньому шлюбі народився один син

У Івано-Франківській області в один день померло подружжя Волочій, яке прожило у шлюбі 67 років. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на "Галка".

Михайло і Параска Волочій стали подружжям 67 років тому, 15 березня. Михайло народився 1927 році, а Параска – у 1931. У їхньому шлюбі народився один син, а також вони мали двох онуків і двох правнуків.

Вони познайомилися у місті на базарі. Тривалий час не зустрічалися, але швидко згодилися та одружилися. Спершу пара мешкала у жінки вдома, а потім побудувала власну хату.

Подружжя
Подружжя
Фото: Bogo news

Параска протягом 30 років працювала у колгоспі, а 13 років по сезонах. Михайло був відомий у селі, як добрий майстер, бо він тесав дерева на будинки, клав водопроводи, прошивав каналізаціями місто та займався іншими справами.

"Кожен має свій характер, свій розум, тепер дуже багато гордих, бо зараз людям добро. Тепер би так ніхто не терпів, як у нас було колись", – розповідала колись Параска.

Похорон пари провели 11 січня.

Раніше "Дивогляд" розповідав, у яких країнах найбільше розлучень і на якому місці Україна.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ