Адан Канто

Від раку помер відомий 42-річний актор і зірка серіалів

adancanto / Instagram

У нього залишилися дружина та двоє дітей

Внаслідок раку апендикса помер популярний мексикансько-американський актор Адан Канто. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Deadline.

Це сталося 8 січня, актору було лише 42 роки. У Канто залишилися дружина Стефані Енн Канто, 3-річний син Роман Алдер та 1,5-річна донька Єва Жозефіна.

"Ми вбиті горем, дізнавшись про смерть Адана Канто. Чудовий актор і дорогий друже, для нас велика честь бачити його частиною сімей Warner Bros. Television і Fox Entertainment з моменту його дебюту в США у фільмі "Послідовники" понад десять років тому… Це незмірна втрата, і ми сумуємо разом із його дружиною Стефані, їхніми дітьми та близькими. Нам дуже не вистачатиме Адана", – йдеться у спільній заяві Fox та WBTV.

Зазначимо, що Канто народився в Сьюдад-Акунья (Коауїла, Мексика) у 1981 році, а його дитинство пройшло у Техасі. У 16-річному віці він покинув дім, щоб бути співаком і гітаристом у Мехіко.

Пізніше він почав брати участь у зйомках реклами та телешоу. У 2013 році Адана запросили до драматичного серіалу "Послідовники" (2013) на телеканалі Fox, де йому дісталася головна роль.

Окрім цього, він знімався у ситкомі ABC "Міксологія", кримінальній драмі Netflix "Нарко", "Кров та нафта". Його перша велика роль – супергерой Санспота у фільмі "Люди Ікс: Дні минулого майбутнього".

Протягом останніх двох років Канто виконував роль гангстера Армана Моралеса у серіалі "Прибиральниця".

Раніше "Дивогляд" повідомляв, що помер актор серіалу "Клан Сопрано".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ