Міг скоїти суїцид: зіркового актора фільму "Паразити" знайшли мертвим – фото та подробиці

48-річний південнокорейський актор Лі Сон Гюна був знайдений мертвим у своєму авто на парковці в Сеулі

Дружина артиста Чон Хе Чжин, яка є акторкою і колишньою учасницею конкурсу "Міс Корея", знайшла передсмертну записку, після чого зателефонувала поліцію. Вже сьогодні зранку, 27 грудня, Лі Сон Гюна знайшли мертвим. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Korea Herald.

Відомо, що актор перебував під слідством за звинуваченням у вживанні марихуани та порошку. Його обвинувачка, яка володіє елітним баром, стверджує, що чоловік вживав кетамін.

На тлі цього актора тимчасово позбавили права виїзду з країни. Лі Сон Гюн відвідував поліцейські дільниці для допитів, зміст яких набув широкого розголосу та потрапив до ЗМІ.

Останнє засідання відбулося 23 грудня. Правозахисник зірки оскароносного фільму "Паразити" просив, щоб майбутні допити проводили приватно через "тягар" загальної уваги.

Сам артист наполягав на версії, що він свідомо не вживав заборонені наркотики. Також він проходив токсикологічні тести та перед смертю вимагав проходження тесту на детекторі брехні, щоб встановити, чи каже він або його обвинувачка, відома тільки як "А", правду.

Фото з парковки
Фото з парковки
Фото: Yonhap

"Я хотів би ще раз щиро вибачитися за те, що викликав занепокоєння у стількох людей. Я відповім на всі запитання правдиво. "А" обманом змусила мене прийняти наркотики. Я не знав, що вона простягнула мені заборонені наркотики", – заявив він після свого першого допиту.

Окрім цього, Лі Сон Гюн перепросив перед суспільством за свою "участь у такій безчесній справі" і пообіцяв чесно співпрацювати з поліцією. Загалом він пройшов три допити – у жовтні, 4 листопада і 23 грудня. Останній тривав 19 годин.

"Я також завершив допит як позивач у справі про шантаж. Тепер поліція вирішить, чи заслуговують на довіру мої заяви або свідчення шантажистів, і я сподіваюся, що вони проявлять здоровий глузд", – казав він журналістам.

Актор казав, що власниця бару обманом змусила прийняти наркотики, а потім спробувала його шантажувати. Він також подав на неї до суду, стверджуючи, що жінка вимагала у нього близько 350 млн вон (270 тисяч доларів США).

Тіло актора виявили за три дні після останнього допиту. Він перебував у своєму автомобілі на парковці.

У транспортному засобі виявили вугільні брекети. Є версія, що Лі Сон Гюн підпалив їх і задихнувся.

Зазначимо, що у Південній Кореї, подібно до багатьох інших країн Азії, існує дуже суворе законодавство проти вживання наркотиків. Особам, які здійснюють продаж або покупку марихуани, може бути призначено щонайменше один рік позбавлення волі. Ті, хто вживає цю речовину, можуть бути засуджені до п'яти років ув'язнення або нарахування штрафу в розмірі до 37 600 доларів.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у ДТП загинув відомий український актор.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше