Меттью Перрі

Стала відома справжня причина смерті зірки "Друзів" Меттью Перрі

mattyperry4 / Instagram

"Актор був чистий протягом 19 місяців"

Стала відома причина смерті відомого актору та зірки серіалу "Друзі" Меттю Перрі, передає "Дивогляд" із посиланням на американський журнал PEOPLE.

За результатами розтину, бюро судово-медичної експертизи заявило, що знаменитість пішов з життя через гострий вплив кетаміну. Цей галюциноген використовується як наркоз при лікуванні депресії, ПТСР, а також в ході терапії, пов'язаної з вживанням героїну.

Крім кетаміну, серед причин смерті експерти вказали утоплення, ішемічну хворобу серця та вплив бупренорфіну (використовується для лікування розладів вживання опіоїдів).

"За повідомленнями друзів, актор був чистий протягом 19 місяців", – йдеться у повідомленні.

Меттью Перрі перебував на інфузійній терапії кетаміном, а його останній курс лікування відбувся всього за півтора тижні до смерті.

Разом із цим, медичний експерт зазначив, що "кетамін в організмі на момент смерті не міг бути результатом цієї інфузійної терапії, оскільки період напіввиведення кетаміну становить від 3 до 4 годин або менше".

Згідно з результатами розтину, смерть Перрі настала від "невідомого шляху вживання наркотиків".

"При високому рівні кетаміну, виявленому в посмертних зразках крові Перрі, основні летальні наслідки повинні були бути пов'язані як з надмірною стимуляцією серцево-судинної системи, так і з пригніченням дихання", – йдеться в звіті бюро судово-медичної експертизи. 

Офіційна версія причини смерті актора – він втратив свідомість і потонув.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у віці 36 років померла зірка серіалу "Гра престолів".

Пока на нашей земле война, даже "Дивогляд" - это не о котиках и пандочках, а о победах нашего войска! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ