Ілон Маск

Як Маск відреагував на звинувачення в ЗМІ у вживанні наркотиків

Фото з відкритих джерел

Найбагатша людина світу згадала про "одну затяжку з Роганом"

Мільярдер Ілон Маск спростував звинувачення у незаконному вживанні наркотиків. Про це повідомляє "Дивогляд".

За словами американського бізнесмена, за три роки випадкових тестів на наркотики в його організмі не виявили заборонених речовин.

"Після однієї затяжки з Роганом (Джо Роган – ред.) я погодився, на прохання NASA, провести 3 роки випадкового тестування на наркотики. Не виявлено навіть слідів наркотиків чи алкоголю. Wall Street Journal не підходить для вистилання клітки папуги для птахів", – написав Маск у соцмережі Х.

Це стало реакцією на нещодавню публікацію американського видання The Wall Street Journal із посиланням на джерела. Журналісти стверджували, що засновник компаній Tesla та SpaceX вживає наркотичні речовини, що непокоїть керівників і членів правління його компаній.

За словами інсайдерів, Маск вживав протягом багатьох років ЛСД, кокаїн, екстазі та психоделічні гриби. Часто це нібито відбувалося на приватних вечірках по всьому світу, учасники яких підписували угоди про нерозголошення або віддавали свої телефони, розповіли свідки.

Також у WSJ повідомили, що найбагатша людина світу вживає мікродози психоделічного препарату кетамін від депресії, а також приймає повні дози під час вечірок. Після цього Маск заявив, що кетамін – кращий спосіб боротьби з депресією порівняно з антидепресантами, які "зомбують" людей.

Раніше "Дивогляд" розповідав, яка подія у родині змінила політичні погляди Ілона Маска.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ