Віталій Білоножко

Помер Віталій Білоножко: причина смерті та місце прощання з артистом

Світлана Білоножко / Facebook

Прощання відбудеться 12 січня

Народний артист України Віталій Білоножко помер через зупинку серця. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на "Гордон".

За словами дружини 70-річного артиста, співачки Світлани Білоножко, у той момент її чоловік знаходився у лікарні. Також вона повідомила у Facebook, що прощання з Віталієм відбудеться у Національній Філармонії України 12 січня об 11:30-14:00.

Зазначимо, що Віталій Білоножко народився 11 червня 1953 року в селі Слобода (Буринський район, Сумська область). Він навчався в Сумському музучилищі та Київській національній консерваторії.

Артист працював солістом Київського театру естради на Подолі, а згодом – солістом Держтелерадіо. Віталій виступав разом зі своєю дружиною Світланою Білоножко, а у 1995 році його було визнано народним артистом України.

Його найвідомішими піснями є "Україно мати", "Боже, дай Україні волю!", "Давайте разом заспіваєм, браття", "Чарівнице", "Щоб ти щасливою була".

Раніше ми розповідали, що помер захисник України, брат співачки Бурмаки.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ