Дитина у стоматолога

У Львові померла 5-річна дитина, яка впала у кому після видалення зубів

Shutterstock

Поліція вже розпочала кримінальне провадження

У Львові помер 5-річний хлопчик на ім'я Велес, який після операції з видалення молочних зубів впав у кому. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на сторінку батька померлого у соцмережі.

"Лети наш Хлопчику, Лети... Усім нам із Небес світи... Спочивай з Миром, Коханий Наш Лесюньо!", – написав Віктор Пашник, який є музикантом.

Зазначимо, що 5-річний Велес впав у кому 8 грудня 2023 року після того, як він і його мама пішли видаляти хлопчику молочні зуби. Приватна клініка у Львові запропонувала проведення оперативного втручання під загальною анестезією.

За словами батька дитини, хлопчик протестував в операційній і не давав вдягнути на себе маску. Однак медики зробили це силоміць.

Трохи пізнішу в клініці почалася метушня через прибуття двох бригад невідкладної допомоги. Директор ТОВ "ОРІ ГРУП" повідомив матері, що під час операції у Велеса зупинилося серце, після чого його перевели в реанімацію. Згодом у лікарні констатували смерть мозку та почали підтримувати життя дитини лише за допомогою препаратів.

17 грудня поліція порушила кримінальну справу за ч. 2 ст. 140 ККУ (Неналежне виконання професійних обов'язків медичним або фармацевтичним працівником).

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у Рівному стоматологиня, яка била маленьких дітей, продовжує приймати пацієнтів.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ