Дитина у стоматолога

У Рівному стоматологиня, яка била маленьких дітей, продовжує приймати пацієнтів

Shutterstock

В органах стверджують, що жінка виконує свої обов'язки на законних підставах

У Рівному дитячий стоматолог, яку раніше звинувачували у побитті малолітніх, продовжує свою діяльність. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Четверта влада.

29-річна жінка на ім'я Інна Кравчук вже багато років працює за фахом. Після звинувачень у злочині вона вирішила не зупинятися і продовжила приймати пацієнтів. 

У прокуратурі стверджують, що жінка не порушує законодавство і виконує свої обов'язки на законних підставах. Це обумовлено тим, що вона не виконує адміністративно-розпорядчі функції, а також не вважається службовою особою.

"Вона має на це право. Суд, в межах вказаної кваліфікації, не міг заборонити їй працювати. І стосовно ліцензії: була перевірка і в лікарки з нею все добре", – зазначають в органах.

Вперше, про побиття дантисткою дітей стало відомо у січні. Тоді у Рівному розгорівся справжній скандал, однак своєї провини жінка не визнавала.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ