Магно та його сестра

Чоловіка вбив їстівний подарунок, отриманий від друга

Newsflash

Його друг, хоча й вижив, має тривалі проблеми з рухом

У Бразилії чоловік помер після вживання риби, яку йому подарував друг. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на New York Post.

46-річний Магно Гомес став жертвою риби фугу, подарованої йому другом. Отрута цього створіння настільки потужна, що могла би вбити до 30 осіб.

Він разом з другом, який не мав досвіду в обробці такої риби, спробували її приготувати, видаливши печінку, після чого з'їли з лимонним соком. За словами сестри Магно, Міріан, він ніколи не мав справи з чищенням фугу.

Вже менше ніж через годину після вживання риби Магно та його друг почали відчувати сильне нездужання. Симптоми швидко посилились, призвівши до госпіталізації Магно з паралічем і зупинкою серця, яка тривала 8 хвилин.

Риба-фугу
Риба-фугу
Фото: Фото з відкритих джерел

Відомо, що тетродотоксин, який міститься в фугу, є вкрай небезпечною отрутою, ефективно блокуючи нервову систему та може спричинити смерть, якщо антидот не буде введено вчасно. На жаль, для Магно допомога прийшла занадто пізно. Він пробув у лікарні 35 днів, поки його організм був повністю паралізований отрутою, і врешті помер від ускладнень, спричинених отруєнням.

Міріан розповіла, що її брат переніс кілька нападів, що серйозно зашкодили його мозковій діяльності, залишивши мінімальні шанси на виживання. Його друг, хоча й вижив, має тривалі проблеми з рухом.

Цей інцидент підкреслює небезпеку споживання фугу, яка, незважаючи на свою популярність як делікатес у Японії, вимагає високої кваліфікації для безпечного приготування.

Раніше "Дивогляд" розповідав про схожий випадок у Малайзії, де пенсіонери несподівано померли після того, як з'їли популярний делікатес.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ