Скандал у супермаркеті

У США через одяг дитини заарештували його матір – фото й відео

WJTV

Ця історія викликала широкий резонанс після публікації відео в інтернеті

У штаті Міссісіпі (США) сталася подія за участі жінки та її дитини, що викликала хвилю обурення серед громадськості. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на USA Today.

26-річну жінку затримали після того, як її дворічну дитину побачили майже без одягу в супермаркеті Walmart, попри морозну погоду при температурі мінус сім градусів за Цельсієм. Інцидент стався 17 січня, близько 10:30 ранку, у містечку Байрам.

Співробітниця магазину, Феліція Дарлінг, яка стала свідком цієї події, вирішила зафіксувати ситуацію на відео. Вона була шокована тим, що мати не забезпечила належного догляду за своєю дитиною в таку холодну погоду.

За її словами, дитина здавалась засмученою та незахищеною, викликаючи співчуття та бажання допомогти. Після того, як інші покупці в магазині звернули увагу на ситуацію, матір нарешті накинула на сина своє пальто.

Ця історія викликала широкий резонанс після публікації відео в інтернеті, де видно, як одна з відвідувачок купує одяг для хлопчика, тоді як його матір продовжувала дивитися в свій телефон. Пізніше жінка була затримана поліцією та відправлена до в'язниці округу Гайндс, а дитину тимчасово розмістили в теплому патрульному автомобілі до приїзду медиків, а потім передали в службу захисту дітей.

Феліція Дарлінг, звільнена за розповсюдження відео, висловила свою думку про інцидент, наголошуючи на відповідальності батьків за добробут своїх дітей, особливо в екстремальних погодних умовах.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що дівчина одягнула на себе 6 кг одягу перед посадкою в літак.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ