Солодощі, цукерки, карамельки

"Я була шокована": мама помилково купила своїй дитині цукерки з наркотиком – фото

Depositphotos

Жінка думала, що вбила свого сина

У США мама випадково купила своєму 6-річному синові цукерки з наркотичною речовиною. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на WSOC-TV.

Це сталося у місті Форт-Мілл, що у Південній Кароліні. Син Кетрін Баттерейт передав мамі пакет з льодяниками та попросив їх придбати, коли вони стояли на касі в супермаркеті. Жінка не звернула увагу на особливості цих солодощів і оплатила товар.

"Я була шокована. Я думала, що вбила свою дитину. Він вказував на щось на прилавку, а я намагалася зробити замовлення і заплатити. Я просто питаю: "Що? А він такий: Дивись". Він показав мені Skittles. Він простягнув його мені. Я передала його касиру", – розповіла вона.

За словами американки, згодом її 6-річна дитина почала дивно почуватися та скаржитися на запаморочення.

Цукерки
Цукерки
Фото: фото wsoctv.com

"У мене в мозку щось заворушилося. Щось не так, – подумала я", – поділилася Кетрін.

Батько хлопчика теж помітив щось дивне, а тому вирішив прочитати етикетку цукерок і помітив вміст речовини Delta-9, яку вважають наркотиком. Він розповів дружині, що це "як травка".

У підсумку хлопчик провів 6 годин у реанімації та повернувся додому. У магазині, де придбали ці солодощі, заявили, що вже змінили вивіски для схожих товарів задля безпеки клієнтів.

Раніше "Дивогляд" повідомляв, що дівчина спробувала "найкислішу цукерку в світі".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ