Жінка застрягла у ліфті та провела там рекордну кількість днів – деталі моторошної історії

У 1988 році мешканка Кіпру стала автором світового рекорду – вона застрягла у ліфті та провела у ньому цілих 6 днів

76-річна Ківелі Пападжон застрягла у ліфті під час повернення до своєї квартири на третьому поверсі, навіть не підозрюючи, скільки вона там перебуватиме. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Книгу рекордів Гіннеса.

Ківелі, яка раніше протягом чотирьох десятиліть користувалася ліфтами в Нью-Йорку без проблем, опинилася в жахливій ситуації, приїхавши на Кіпр. Її багатоквартирний будинок у жвавому торговому районі Лімасола (Кіпр) залишався майже порожнім, і вона була єдиною мешканкою.

Ліфт, на якому вона застрягла, був настільки малий, що навіть лягти в ньому було неможливо. Затримавшись на другому поверсі, вона не могла вибратися. Ізольована від світу Ківелі ледве витримувала безсонні ночі, змушена молитися і чекати на світанок, щоб знову почати стукати у двері.

Протягом перших трьох днів їй довелося обходитися без їжі, щоб бува не захотіти в туалет. Проте, після тривалого очікування допомоги, вона з'їла кілька помідорів, аби підкріпитися.

Ліфт
Ліфт
Фото: Shutterstock

Після третього дня її стан погіршився, і вона вже не могла встати після того, як сіла для відпочинку. Ізоляція і нестача їжі призвели до того, що Ківелі впала в "транс" на п'ятому та шостому днях, мало що пам'ятаючи.

Відомо, що жінка планувала відвідування Пафосу, про що повідомила своїм родичам, які через це не шукали її вдома. Однак, коли її племінниця зателефонувала, щоб побачитися з нею у Пафосі, дівчині стало відомо, що її тітка так і не приїхала.

Завдяки дзвінку племінниці до Ківелі прийшла допомога. Спершу рятувальний загін виламав двері її квартири, але не знайшов жінку на місці. На щастя, у Ківелі вистачило сил, щоб почати кричати – це допомогло рятувальникам виявити її у ліфті.

Якби не вчасна допомога, лікарі вказали, що Ківелі не витримала б ще одного дня в ліфті. Після перебування в клініці вона повернулася до Нью-Йорка, відмовившись від планів на пенсію на Кіпрі. Жінка прожила ще вісім років, перш ніж померти у 1996 році.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що робити, якщо застряг у ліфті.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше