НЛО

На гобелені 16 століття виявили згадку про НЛО – фото

Shutterstock

"Це можна витлумачити як стратегічний політичний маневр"

На мистецькому артефакті 16 століття виявили згадку про НЛО, передає "Дивогляд" із посиланням на Ancient Origins.

На гобелені "Тріумфальне небо літа", який датується 1538 роком, помітили загадковий об'єкт у небі, який за формою дещо нагадує НЛО. Артефакт зображує переможне сходження правителя до влади. У наші дні гобелен зберігається у Баварському національному музеї.

На верхній частині гобелену розташовуються кілька літаючих об’єктів чорного кольору. Сучасному поціновувачу мистецтва ці об'єкти можуть нагадати НЛО.

"Навмисне включення дископодібних об'єктів у гобелен "Тріумфальне небо літа" можна витлумачити як стратегічний політичний маневр. Пов’язуючи НЛО з правлячою владою, намір міг полягати в тому, щоб вплинути на місцеві настрої та стверджувати божественний зв’язок, тим самим посилюючи ідею небесного втручання в їх прихід до влади", – йдеться у повідомленні.

Разом із тим, дехто припускає, що ці загадкові об'єкти у небі – просто хмари, представлені у незвичній формі.

 

Варто відмітити, що це не єдиний випадок, коли подібні об'єкти зображені на стародавніх творах мистецтва. Раніше щось схоже на НЛО помітили на гобелені "Життя Діви Марії", який був створений у Бельгії у 1330 році.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що таємниця імені Бенксі могла бути розкрита.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ