ЦРУ шукає уламки НЛО по всьому світу, а уряд США має 9 позаземних літальних об'єктів – ЗМІ

Секретний відділ ЦРУ нібито десятиліттями шукав НЛО, які розбилися або вціліли

Журналісти пишуть, що у ЦРУ є система, яка здатна розпізнавати НЛО, поки вони ще замасковані. Це вони довідались від трьох джерел, обізнаних про ймовірні надсекретні операції з пошуку уламків НЛО. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

Якщо ж подібний неземний об'єкт приземлиться, потрапить в аварію чи буде збитий – на місце для перевірки відправлять членів спеціальних військових підрозділів. За словами одного з інформаторів, ЦРУ нібито має як "мінімум дев'ять машин" неземного походження, дві з яких не пошкоджені.

"Існує щонайменше дев'ять апаратів. Для різних із них були різні обставини. Це пов'язано з фізичним станом, у якому вони перебувають. Якщо вони розбиваються, то отримують багато пошкоджень. Інші ж, два з них, абсолютно цілі", – розповів інсайдер.

Йдеться про Управління глобального доступу (OGA) – підрозділ науково-технічного управління Центрального розвідувального управління (ЦРУ). Він з 2003 року відіграє центральну роль в організації збору даних про потенційно космічні кораблі прибульців.

Інші джерела, обізнані про діяльність OGA, зазначають, що переважно її операції – це звичайні завдання з пошуків, наприклад, ядерної зброї, збитих супутників або технологій противника. Однак також відділ керував місіями, пов'язаними з пошуком НЛО.

НЛО
НЛО
Фото: Shutterstock

За словами іншого співрозмовника видання, управління спеціалізується на наданні військовим США можливості таємного доступу в ті регіони планети, куди їх зазвичай "не пускають".

"По суті, вони є посередниками, які дають змогу людям в'їжджати та виїжджати з країн. Вони дуже розумні та можуть потрапити в будь-яку точку світу, вони потраплять куди захочуть", – заявив він.

Також у матеріалі йдеться про 24-ту ескадрилью спеціальної тактики Командування спеціальних операцій ВПС, яка базується на армійській авіабазі Поуп-Філд у Північній Кароліні. Вона нібито теж охороняла території під час пошуку НЛО, які розбилися.

Джерело стверджує, управління ЦРУ часто передає уламки або матеріали для аналізу в руки приватних аерокосмічних підрядників, де вони не піддаються суворому держаудиту і їх може захищати комерційна таємниця.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як колишні військові США розповіли про НЛО та "нелюдей".

Дивіться також відео 5 каналу: Фільм "ФЕЛІКС" про аеророзвідника! Мріяв знімати кіно, але поклав життя за майбутню перемогу!

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше