НЛО

У США відновлюють кораблі позаземних істот – американський ексрозвідник

Shutterstock

Операції з ремонту пошкоджених інопланетних кораблів відбуваються на різних рівнях

У США працюють над відновленням частково пошкоджених транспортних засобів позаземного походження. З відповідною заявою виступив ексспівробітник американської розвідки та колишній керівник аналізу незрозумілих аномальних явищ (UAP) в агенції Міністерства оборони США Девід Груш, передає "Дивогляд" із посиланням на Debrief.

Експерт зазначив, що операції з ремонту пошкоджених інопланетних кораблів відбуваються на різних рівнях. Груш заявив, що Пентагон, разом із представниками різних країн, займається надсекретними розробками з перетворення апаратів на зброю. Водночас, ексрозвідник стверджує, що саме технології позаземного походження мали перевагу у "80-річній гонитві озброєнь":

"Його твердження про існування гонки озброєнь на Землі, що відбувалася впродовж останніх вісімдесяти років і була зосереджена на технологіях зворотного інжинірингу невідомого походження, є фундаментально правильним, як і беззаперечне усвідомлення того, що принаймні деякі з цих технологій невідомого походження походять від нелюдського інтелекту", – сказав полковник армії у відставці Карл Нелл, який входив до складу робочої групи UAP.

"Феномен нелюдського інтелекту реальний. Ми не самотні. Пошуки такого роду не обмежуються Сполученими Штатами. Це глобальне явище", – сказав Джонатан Грей – співробітник розвідки США в Національному центрі повітряно-космічної розвідки.

Девід Груш виступив з офіційним зверненням до Конгресу, в якому заявив, що ця інформація була незаконно прихована від законодавців США. Дослідник Нік Поуп, який на початку 1990-х років займався аналізом і дослідженням НЛО для британського Міністерства оборони, заявив, що таке офіційне звернення до Конгресу було вкрай важливим.

Варто також відмітити, що у Національних агентствах США замість абревіатури UFO (НЛО – непізнаний летючий об'єкт) надають перевагу абревіатурам UAP – "нерозпізнані повітряні явища" або "непізнані аномальні явища".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що вчені помітили над Києвом НЛО.

Дивіться також відео 5 каналу: "Шойгу, бери пистолет и под Бахмут!" – новая перегруппировка назревает? ВСУ зашли в Берховку

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ