НЛО

Колишній астронавт NASA розповів правду про НЛО і поділився власним досвідом "зустрічі" з ним

Shutterstock

"Це дійсно поводиться не так, як повинно"

Останнім часом все частіше можна почути про неопізнані літаючі об'єкти, які помічають у небі. Астронавт NASA у відставці Скотт Келлі поділився своїм досвідом "зустрічі" з НЛО, передає "Дивогляд".

Келлі відмітив, що частіше за все "непізнаний літаючий об'єкт" у земному небі – це просто обман зору і жодним чином не пов'язаний з інопланетним життям.

"Я пам'ятаю, як одного разу я летів у зоні попередження біля військової оперативної зони Вірджинія-Біч, і мій RIO – хлопець, який сидить в задній частині винищувача F-14 Tomcat – був переконаний, що ми пролетіли повз НЛО", – сказав Келлі.

Разом із цим, сам Скотт Келлі нічого не помітив, але все таки розвернув літак, щоб перевірити, чи дійсно нічого підозрілого не відбулося:

"Ми розвернулися. Ми вирішили подивитися на нього. Виявилося, що це був Барт Сімпсон – повітряна куля".

"Часто в космосі я бачив речі і думав: "це дійсно поводиться не так, як повинно". І кожного разу, коли я дивився на це досить довго, я розумів, що це було атмосферне лінзування", – заявив астронавт у відставці.

Атмосферне лінзування доволі поширене явище, що створює оптичні ілюзії. Так, наприклад, Сонце у небі виглядає суттєво вище, ніж воно є насправді. Такі оптичні ілюзії є результатом викривлення частинок в атмосфері Землі та їх маніпуляції світлом.

"Справа була в тому, що те, на що я дивився, насправді летіло за атмосферою, і через варіації в атмосфері траєкторія виглядала так, ніби воно летіло не по прямій лінії", – сказав Келлі.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що на Алясці помітили острів, що висить у повітрі.

Дивіться також відео 5 каналу: Президент гопник, Кадыров академик, министр обороны оленевод. Отечественный автомобиль китайский.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ