НЛО

В Японії дослідники стверджують, що могли зафіксувати НЛО – фото

Shutterstock

Чергова містифікація чи підтвердження існування позаземного життя?

У Японії члени приватного дослідницького інституту із вивчення непізнаних літаючих об'єктів (НЛО) розповіли, що отримали свідчення, які можуть з великим ступенем ймовірності вказувати на існування НЛО. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на сайт інституту та його YouTube-канал.

"25 червня 2022 року інститут з вивчення НЛО анонсував результати розслідування та аналізу отриманих свідчень НЛО. З понад 450 матеріалів 4 можуть бути НЛО з високою ймовірністю", – йдеться у повідомленні.

Під час конференції керівник інституту Такехару Мікамі поділився відповідними доказами. На них НЛО зображено у доволі стереотипному вигляді – як літаюча тарілка, а тому не можна бути повністю впевненим у достовірності продемонстрованого.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у Китаї заявили, що могли виявити сигнали від інопланетних цивілізацій, але згодом цю інформацію видалили.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ