НЛО

Учені розповіли, коли інопланетяни зв'яжуться із Землею

Shutterstock

Сигнали, які раніше були надіслані у космос, вже дійшли до інопланетних істот

Науковці з Національного космічного агентства NASA з'ясували, коли інопланетяни встановлять зв'язок із Землею, передає "Дивогляд" із посиланням на Daily Star.

Фахівці, які працюють у Мережі глибокого космосу NASA (DSN), висунули гіпотезу, що сигнали, які раніше були надіслані у космос, дійшли до інопланетних істот. Експерти припустили, що інопланетяни могли надіслати нам відповідь, але вона досягне Землі мінімум за 6 років.

За допомогою глобальної мережі радіоантен можна передавати радіосигнали у віддалені частини Чумацького Шляху, де потенційно можуть мешкати інопланетні істоти. На цей процес потрібні роки.

Науковці підрахували і заявили, що сигнал, який був надісланий космічним апаратом "Піонер-10" у 1972 році, у 2002-му досяг мертвої зірки – білий карлик, що розташовується на відстані 27 світлових років. Зонд наразі віддалився від Землі на 19,3 млрд км.

У 1977, 1980 і 1983 роках вчені запустили у космос космічний апарат "Вояджер-2", з якого також надсилалися сигнали. Вони досягли віддалених зірок у 2007-му. Враховуючи ці дані, експерти не очікують на якийсь зв'язок з інопланетянами щонайменше до початку 2030 року.

"Імовірність існування іншої цивілізації в цій крихітній бульбашці надзвичайно мала, якщо в Чумацькому Шляху немає мільйонів цивілізацій", – сказав радіоастроном Жан-Люк Марго з Каліфорнійського університету.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, чи можуть інопланетяни зв'язатися із Землею.

Дивіться також відео 5 каналу: ПОВЕРНЕШСЯ – ЗАСТРЕЛЯТЬ..У НИХ ВСЕ ТРИМАЄ СТРАХ.. як воюють рашисти під Бахмутом. Невигадані історії

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ