Море

Астрофізик планує дістати з дна океану загадковий предмет інопланетних істот

Shutterstock

Це дослідження може бути великим відкриттям у науці

Професор астрофізики з Гарвардського університету на ім'я Аві Леб вважає, що на дні океану може знаходитися техніка інопланетних істот. Як повідомляє "Дивогляд" із посиланням на NBC News, учений збирається дістати цей загадковий предмет.

Астрофізик припустив, що на дні океану може міститися шматок стародавньої техніки інопланетян CNEOS 2014-01-08 і підтвердив свою думку доказами. Цей загадковий предмет може бути міжзоряним метеоритом, який прилетів на Землю зі швидкістю 60 км/сек з-за меж нашої Сонячної системи ще у 2014 році. 

Об'єкт, довжиною лише 0,4 м, впав на Землю з силою, що становить 1% сили ядерної бомби у Хіросімі. Він розбився за майже 320 км від північного узбережжя одного з островів Папуа-Нової Гвінеї.

У своїй статті Леб пояснив, що метеор був міцнішим за залізо, інакше він би не зміг подолати таку величезну відстань і залишитися цілим. Учений має намір дістати з дна океана інопланетний предмет і дослідити його крихітні частинки в рамках проєкта "Галілео".

На дно океану опустять магніт, розміром з величезне ліжко. Очікується, що він зможе захопити крихітні фрагменти метеорита.

"Більшість метеоритів містять достатньо заліза, щоб вони прилипали до того типу магніту, який ми плануємо використовувати для океанської експедиції. Враховуючи надзвичайно високу міцність матеріалу, дуже ймовірно, що фрагменти CNEOS 2014-01-08 є феромагнітними", – зазначив вчений.

На думку фахівця, це дослідження може бути великим відкриттям у науці. На проєкт вже виділили $500 тис, однак, для його реалізації необхідно залучити ще $1,1 млн.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, як інопланетяни спілкуються між собою.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ