Прибульці

Як інопланетяни спілкуються між собою – науковці висунули гіпотезу

Shutterstock

Спеціалісти вважають, що інопланетяни можуть надсилати один одному інформацію різних обсягів на далекі відстані

Попри те, що людство не налагодило зв'язок з інопланетними істотами, учені запевняють, що комунікації між позаземними цивілізаціями відбуваються навіть поза Землею. Детальніше про це розповідає "Дивогляд" із посиланням на ScienceAlert.

Науковці висунули нову гіпотезу, яка доводить, що інопланетяни можуть спілкуватися між собою за допомогою квантового зв'язку. Для перевірки цього твердження фахівці провели дослідження, під час якого використали частинки світла або фотони в якості квантових частинок у квантовій системі зв'язку. Мета цього: подолання відстані близько 100 тис світлових років. 

Спеціалісти вважають, що інопланетяни можуть надсилати один одному інформацію різних обсягів на далекі відстані. Вчені не виключають того, що позаземні істоти намагалися зв'язатися з нами, але для розшифровки такого типу повідомлень (квантового сигналу) необхідно мати потужний квантовий комп'ютер.

Однак, є певні труднощі з налагодженням зв'язку між нами та інопланетянами. Чим довша відстань, тим довше йтиме сигнал, адже інформація переміщається у космосі або зі швидкістю світла, або повільніше. Разом із цим, науковці не виключають потенційної можливості того, що одного дня земляни таки отримають сигнал від істот з інших планет.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що на Землю можуть вторгнутися інопланетяни.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ