Прибульці

Учені назвали точну кількість інопланетних цивілізацій в Чумацькому шляху

Shutterstock

Науковці очікують на контакт з ними

Про те, що Земля є не єдиною населеною планетою говорять вже давно. Учені активно шукали інші цивілізації і врешті-решт знайшли, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Forbes.

Астрономи Веньцзе Сонг і Хе Гао з Пекінського педагогічного університету оприлюднили свою наукову статтю, в якій висунули припущення, що у галактиці Чумацький Шлях містяться близько 42 777 інопланетних цивілізацій. Більше того, кожна з них може зв'язатися з нами вже у найближчі 2 тис років.

В якості доказу вчені висунули теоретичні розрахунки, згідно з якими у нашій галактиці дійсно розташовуються майже 43 тис цивілізацій. Однак, ймовірно, вони ще не настільки технологічно розвинені, як Земля, тому не можуть надіслати жодного повідомлення. 

Цивілізація може стати розвиненою, але для цього необхідні кілька факторів:

  1. планета, де може з'явитися життя;
  2. життя там має все-таки виникнути;
  3. має відбутися поява розумного виду;
  4. цей вид може досягти рівня людської цивілізації або навіть вище.

З цих майже 43 тис цивілізацій лише 0,1% має шанс стати розвиненою цивілізацією і вступити у контакт з іншою. Для цього їй необхідно еволюціонувати. 

"Але і це значення може бути дуже високим, а це означає, що кількість розумних цивілізацій, які досягли необхідного технічного рівня ще менше. Відповідно, шанс отримати сигнал від позаземного розуму також дуже малий", – кажуть вчені.
Раніше вчені розповідали про повідомлення, яке вони отримали від інопланетян. Йдеться про радіосигнал "Вау" тривалістю 72 секунди. Його зафіксували ще у 1977 році і більше ніколи не спостерігали нічого подібного.
 
Фахівці підозрюють, що це повідомлення могло надійти з планети, що обертається навколо зірки 2MASS 19281982-2640123, яка дуже схожа на Сонце. Це космічне тіло розташовується за 1,8 тис світлових років від Землі, а отже, сигнал йшов до нас 1,8 тис років. Якщо ми надішлемо відповідь, то вона дійде до адресата за цей самий час.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що на Землю можуть вторгнутися інопланетяни.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ