Що пророкувала Ванга на 2022 рік: 6 передбачень

Ви від багатьох людей чули фразу "2022-й точно буде моїм роком"? Здається, після двох ковідних років люди вже й не сподіваються, що новий 2022 рік буде набагато кращим.

Видання LADBible зібрало 6 пророцтв знаменитої болгарської ясновидиці Ванги щодо прийдешнього року. І, здається, оптимізму вони не додають, пише "Дивогляд".

Стихійні лиха

Ванга часто говорила про зміну клімату, і для 2022-го це як ніколи актуально.

На її думку, цього року кілька азіатських країн і Австралія постраждають від сильних повеней.

І, враховуючи безліч природних катаклізмів, яких світ зазнав за останні роки, це здається цілком реальним.

Новий смертельний вірус

Хоча ми всі сподіваємося, що цього року пандемія коронавірусу послабиться, виявляється, нам доведеться мати справу зі ще більш смертоносною загрозою.

Принаймні, це те, що, за словами Ванги, чекає на 2022 рік.

Одне з її пророцтв полягало в тому, що група дослідників виявить у Сибіру смертельний вірус, ​​який досі був заморожений.

Зазначимо, що в 2014 році стародавній вірус був повернутий до життя після того, як 30 000 років пролежав у сибірській мерзлоті.

Тож, знову ж таки, цілком можливо, що пророцтво Ванги може здійснитися. Хоча ми сподіваємося, що це не так.

Криза питної води

Оскільки населення світу наближається до 8 мільярдів, дефіцит води стає все більш актуальною проблемою.

Насправді, за даними ВВС, два мільярди людей – а це чверть людського населення – вже зараз не мають доступу до безпечної питної води.

Таким чином, можна майже сказати, що пророцтво Ванги про те, що у 2022 багато міст у всьому світі можуть постраждати від дефіциту питної води, є дещо запізнілим – це вже відбувається.

Напад сарани

Те саме стосується передбачення відомого екстрасенса, що зграї сарани нападуть на посіви та сільськогосподарські ділянки, спричинивши величезний голод в Індії.

Великі й агресивні зграї цих комах, що пожирають урожай, вразили великі території Індії та Пакистану в 2020 році, коли світ ще намагався впоратися з Covid.

Чи посилиться це в 2022 році, поки не відомо.

Поглинання віртуальною реальністю

Також ясновидиця розповіла, що цього року буде ще більше людей, приклеєних до своїх екранів – і знову ж таки, це вже сталося!

Тим не менше, хоча віртуальна реальність (VR) безперечно розвинулася в останні роки, Ванга вважає, що 2022 рік стане роком, коли вона дійсно почне діяти.

Мабуть, це змусить багатьох людей плутати фантазію з реальністю, що призведе до небезпечних наслідків.

Атака інопланетян

І останнє у нашому списку, але не останнє за важливістю: чи стане 2022-ий роком, коли інопланетяни вступлять з нами в контакт?

Хоча багато людей вважають, що це вже відбулося, нам ще належить зіткнутися зі сценарієм типу "Дня Незалежності".

Все може змінитися, якщо прогноз Ванги справдиться – вона стверджувала, що астероїд, відомий як "Оумуамуа", буде відправлений інопланетянами шукати життя на Землі.

Хоча якщо це так, побачивши апокаліптичну сарану, інтенсивні повені та людей, що поринули у віртуальну реальність, косміти, ймовірно, зроблять розворот і повернуться назад додому.

Читайте також: Китайський Новий рік 2022: рік якої тварини і коли святкують

Хто така Баба Ванга?

Ванга
Ванга
Фото: Shutterstock

Вангелія Димитрова, або просто Ванга, а на заході – Baba Vanga – ясновидиця і містик, яку ще називають "балканським Нострадамусом".

Вона народилася в 1911 році і, незважаючи на те, що пішла з життя в 1996 році, її ім'я все ще щороку потрапляє в заголовки газет зі своїми пророцтвами.

Жінка майже все життя була незрячою і розповідала, що, коли їй було 12 років, звідкілясь взявся торнадо, який відніс її на 1 кілометр. Коли дівчинку знайшли, її очі були засипані піском і пилом та сильно пошкоджені. Хоча у родини було небагато грошей, батько зібрав гроші на дві операції, а от на третю забракло, тому її зробили неякісно і Ванга повністю втратила зір. Однак замість цього вона отримала дар бачити те, чого не бачать інші.

Баба Ванга залишила по собі пророцтва аж до 5079 року – саме тоді, вона вірила, настане кінець світу.

Хоча багато з її прозрінь були неправдивими, деякі з них здійснилися з шокуючою точністю.

Мабуть, найвідоміше з них з’явилося в 1989 році, коли Ванга сказала, що Америку вразять два "сталевих птаха" під час теракту в 2001 році. Багато хто інтерпретував це, як пророцтво теракту 11 вересня.

За даними Huffington Post, інші великі події, які, на думку віруючих, передбачила Ванга, включають цунамі в Таїланді 2004 року, президентство Барака Обами, розпад Радянського Союзу та возз’єднання Східної та Західної Німеччини. І це не повний список.

Звичайно, досі тривають дебати щодо того, чи справді Ванга пророкувала майбутнє. Вона й сама називала себе не провидицею, а ясновидицею. Пророцтва вона робила вкрай неохоче, під тиском наполегливих відвідувачів. Набагато охочіше й ефективніше вона сприяла у пошуках зниклих людей та цінних предметів, дізнавалася про події в теперішньому часі (зокрема, про введення радянських військ до Чехословаччини під час "празької весни" вона дізналася в той же день, задовго до появи якихось офіційних повідомлень).

Як би там не було, але серед великої кількості ясновидців у світі, Ванга, безумовно, є однією з найлегендарніших.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше