Ілон Маск

Ілон Маск хоче вживлювати чипи у мозок людей вже у 2022 році – це може принести користь людству

Shutterstock

Перш ніж розпочати використання чипу на людях компанія бізнесмена повинна отримати офіційний дозвіл

Відомий американський мільярдер та голова популярних компанії SpaceX і Tesla Ілон Маск розповів, що вже наступного року має за мету чипувати людей. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Business Insider.

Ілон Маск очолює компанію Neuralink, яка спеціалізується на технологіях інтерфейсів мозку. Однією з розробок підприємства є чип, який призначений для відстеження та стимуляції активності мозку. Саме його бізнесмен хоче імплантувати людям вже у 2022 році. 

Повідомляється, що чип використовуватиметься виключно у медицині з метою лікування серйозних травм спинного мозку та неврологічних розладів. Разом із цим розробка допомагатиме паралізованим людям підтримувати зв'язок з оточенням. 

Раніше цей чип від Neuralink був проекспериментований на мавпах. Завдяки йому тварина опанувала відеоігри. Дослідження також продемонструвало, що за потреби цей об'єкт можна дуже легко та без шкоди витягнути з тіла.

Перш ніж розпочати використання чипу на людях компанія Маска повинна отримати офіційний дозвіл від Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів у США.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Ілон Маск створить робота-андроїда, який робитиме за людей нудну роботу.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ