Ілон Маск продасть 10% акцій Tesla, бо так вирішили його фанати – як це сталося

Найбагатша людина у світі та глава Tesla Ілон Маск надав можливість своїм підписникам у Twitter вирішити, чи варто йому продати акції Tesla на суму $21 млрд для сплати податків. 57,9% аудиторії вирішили, що це потрібно зробити.

На вихідних Маск влаштував голосування у своєму Twitter щодо продажу 10% акцій компанії Tesla для сплати податків. Бізнесмен написав, що долю цього питання можуть вирішити підписники своїм голосом. Про це повідомляє "Дивогляд".

За словами чоловіка, він майже не отримує грошової компенсації за те, що працює у Tesla та SpaceX, а тому продаж цих акцій – єдина можливість сплатити податки та отримати живі гроші. За різними оцінками, якщо Маск продасть 10% акцій, то він отримає від $21 млрд до $25 млрд.

Результати опитування, в якому взяли участь понад 3,5 млн користувачів, показали, що 57,9% аудиторії вирішили, що все ж таки варто це зробити.

"Я був готовий до будь-якого результату", – написав після голосування Маск.

Опитування Ілона Маска
Опитування Ілона Маска
Фото: @elonmusk / Twitter

Читайте також: Місія смертників: Ілон Маск розповів, що чекає на людей, які першими полетять на Марс

Читайте також: Скромна вечірка на $2 млн: у мережі з'явилися фото з весілля дочки Білла Гейтса – хто її обранець

Читайте також: Нове цуценя Ілона Маска спровокувало рекордне зростання криптовалюти – як це сталося (фото)

Чому Маск міг зробити це насправді?

Безумовно, можна сказати, що Маск так робить лише через те, що таке рішення прийняли підписники. Однак, є інші причини, які можуть пояснити мотивацію бізнесмена.

Почнемо з того, як представники Конгресу США від партії демократів ініціювали запровадження додаткового податку для супербагатих. Новий підхід передбачає приділення більшої уваги великим власникам акцій. За задумом авторів додаткового податку, акції оподатковуються лише після продажу, а тому законодавці розглядають їх як метод, що дозволяє "легально" ухилятися від сплати податків.

Ще наприкінці жовтня глава Tesla розкритикував ці ініціативи. На його думку, у демократів "закінчуються гроші інших людей і вони приходять за твоїми". А ви погоджуєтеся з думкою Маска щодо цього питання?

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як Ілон Маск погодився продати частину своїх акцій Tesla для вирішення проблеми зі світовим голодом. За яких умов ще можливо – читайте тут.

Як на це відреагувала мережа?

Деякі фінансисти були обурені легковажністю бізнесмена у такому важливому питанні. Окрім цього, частина користувачів написала, що якщо винахідник вкине на ринок так багато акцій, то це негативно вплине на їх ціну на торгах.

У свою чергу, це завдасть шкоди статкам звичайних акціонерів, які вклали невеличкі заощадження у цінні папери.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше