Ілон Маск

Всього 2% грошей Ілона Маска можуть подолати голод у світі – він вже готовий це зробити

Shutterstock

Таку суму Маск заробляє за день

Засновник компаній Tesla і SpaceX Ілон Маск, який нещодавно став найбагатшою людиною в історії, заявив, що готовий допомогти подолати голод у всьому світі. Про це він написав у своєму Twitter, пише "Дивогляд".

Маск прокоментував заяву директора Всесвітньої продовольчої програми ООН Девіда Бізлі, який заявив, що всього 2% статків Ілона Маска – це $6 млрд, могли б вирішити світову проблему голоду.

"Цього року 42 мільйони людей перебувають на межі голоду. Безпрецедентна глобальна криза, яка посилилася через COVID. Голод, дестабілізація в країнах та масова міграція — ось що станеться, якщо ми не вживемо заходів. Ілоне Маск, ви тільки вчора заробили $6 млрд — рівно стільки, скільки нам потрібно, щоб запобігти катастрофі! Будь ласка, допоможіть!... Я пропоную вам унікальну можливість врятувати 42 мільйони людей від голоду", - написав Бізлі.

"Якщо Всесвітня продовольча програма зможе точно описати у цій гілці обговорення в Twitter, як 6 млрд доларів вирішать проблему голоду у світі, я одразу ж продам акції Tesla", - заявив Маск.

Мільярдер також зазначив, що "фінансова звітність має бути відкритою, щоб громадськість бачила, як витрачаються ці кошти".

Раніше Бізлі заявляв, що у 2021 році людству загрожує найважча гуманітарна криза і від голоду може померти 270 млн людей.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ