Ілон Маск

"Велика книга": Ілон Маск розповів, що зараз читає

Скріншот із YouTube

Твір належить автору, який служив у німецькій армії в період Першої світової війни

Відомий бізнесмен Ілон Маск у своєму Twitter розповів про те, що читає книгу Ернста Юнґера "У сталевих грозах". Про це повідомляє "Дивогляд".

"Майже дочитав "У сталевих грозах" Юнґера. Вражає. Велика книга"

Зазначимо, що "У сталевих грозах" – автобіографічний роман, який написав німецький письменник Ернст Юнґер і розповів про свою службу у німецькій армії в період Першої світової війни.

Автор пішов на фронт, коли був ще юнаком. Свій 20-й День народження він зустрів в окопах, у чому Юнґер зізнається у своєму творінні. Передусім письменник хотів показати війну такою, яка вона є насправді – без романтичних прикрас та іншого.

Цей роман передував відомій антивоєнній книжці "На Західному фронті без змін" Еріха Марії Ремарка, який вважав твір Юнґера взірцем. За словами Ремарка, ця книга зобразила війну "без усякого пафосу" і з "належною об'єктивністю".

Перший переклад українською мовою "У сталевих грозах" зробив у 2014 році Юрій Прохасько, брат письменника Тараса Прохаська.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що Ілон Маск заявив, що готовий допомогти подолати голод у всьому світі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ