Tesla Bot

Ілон Маск створить робота-андроїда, який робитиме за людей нудну роботу – фото

прінт-скрін з відео

Перші прототипи мають з'явитися вже у 2022 році

Засновник і генеральний директор компанії Tesla Ілон Маск заявив, що збирається випустити робота-гуманоїда і перший прототип з’явиться вже у 2022 році. Про це Маск розповів під час виступу, присвяченому Дню штучного інтелекту, передає "Дивогляд".

Андроїд має назву Tesla Bot. Він буде працювати на тих же чіпах і датчиках, які використовуються в автомобілях Tesla для автономного водіння. Основою Tesla Bot стане процесор Dojo, який в компанії назвали "повністю автономним комп'ютером".

Tesla Bot матиме зріст близько 172 см і вагу 57 кг. Замість обличчя йому вмонтують екран, на якому з’являтиметься корисна інформація.

Робот Tesla Bot буде ходити зі швидкістю 8 км/год і піднімати предмети вагою до 20 кг. За словами Маска, такий помічник зможе виконувати замість людини рутинну і нудну роботу, а також деякі небезпечні завдання.

Читайте також: Секрет успіху: 5 правил життя Ілона Маска, яких він дотримується щодня

Маск запевнив, що андроїди будуть "товариськими". При цьому він пожартував, що про всяк випадок, їх сконструюють так, щоб людина могла їх перемогти або хоча б утекти.

Підприємець також підкреслив, що автомобілі Tesla – це вже напіврозумні роботи на колесах, тому створити андроїда для них не так складно.

Читайте також: Не лише Tesla: винаходи Ілона Маска, без яких неможливо уявити сучасний світ

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ