Ілон Маск

Ілон Маск полетить у космос на ракетоплані Бренсона – ЗМІ

Shutterstock

Мільярдер вже придбав квиток за понад $250 тис та очікує на свою чергу

Засновник космічної компанії SpaceX Ілон Маск полетить у космос на космолоті мільярдера Річарда Бренсона. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Wall Street Journal.
 
ЗМІ розповідають, що Маск вже придбав квиток за понад $250 тис, який дозволить йому вирушити у космічну подорож разом із компанією Virgin Galactic. Коли саме це відбудеться – невідомо.
 
Зазначається, що ні засновник SpaceX і Tesla, ні інші представники компанії ніяк не прокоментували цю інформацію.
 
Ілон Маск особисто спостерігав за польотом Річарда Бренсона у космос, який відбувся у неділю, 11 липня. Шатл компанії Virgin Galactic злетів з космічного порту Spaceport America. На борту корабля був сам Бренсон, а разом із ним екіпаж з 5 людей VSS Unity.
 
Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав про 5 цікавих фактів з цього польоту Річарда Бренсона у космос. Також з'явилась інформація щодо того, що одним з охочих полетіти у космічну подорож із Virgin Galactic виявився міський голова Дніпра Борис Філатов. Він вже придбав квиток та очікує на свою чергу.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ