Інопланетяни

Чи можуть інопланетяни зв'язатися з Землею – дослідження

Shutterstock

Інопланетяни можуть надсилати повідомлення, а земляни можуть прагнути їх отримати

Учені заявили, що інопланетні істоти шукають сигнали з інших планет, так само, як це роблять жителі Землі, передає "Дивогляд" із посиланням на Space.com.

Люди намагаються відшукати сигнали з інших планет під час планетарних транзитів – період, коли екзопланети проходять перед своїми сонцями. Тобто, налагодження зв'язку відбувається у певний період.

Науковці встановили, що інопланетяни також чекають на відповідний момент для того, щоб встановити зв'язок із Землею, надсилаючи сигнали.

У свою чергу з Землі також надходять сигнали у космос, які можуть допомогти розумним інопланетним істотам у встановленні контакту з нашою цивілізацією.

Екзопланетні транзити можна передбачити, оскільки вони повторювані в часі. Таким чином під час цього явища інопланетяни можуть надсилати повідомлення, а земляни можуть прагнути їх отримати.

"Ця стратегія допомагає нам звузити величезне питання про те, де і коли шукати повідомлення у неосяжних просторах космосу", – наголосила докторантка з радіоастрономії й керівниця нового дослідження Інституту пошуку позаземного розуму (SETI) Софія Шейх.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що учені назвали точну кількість інопланетних цивілізацій в Чумацькому шляху.

Дивіться також відео 5 каналу: ПОВІСТКИ В КАРЕТАХ ШВИДКИХ: це вимушені дії військкомів – Кухоцька

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.
ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ