Півень

У США півень, якому відрубали голову, прожив ще 18 місяців – фото

Shutterstock

"Це частина дивної сімейної історії"

Фермер Ллойд Олсен зі штату Колорадо (США) поділився історією півня, який прожив ще 18 місяців після того, як йому відрубали голову, передає "Дивогляд" із посиланням на Daily Star та BBC.

Це трапилося 10 вересня 1945 року. Ллойд Олсен і його дружина Клара виявили, що один із 50 обезголовлених ними на фермі птахів залишився живим. Вони були шоковані побаченим і вирішили помістити півня на ніч у ящик з-під яблук із впевненістю, що птах помре.

Наступного ранку вони побачили, що півень досі живий, хоча й бігає без голови.

"Ця бісова штука була ще жива. Це частина нашої дивної сімейної історії", – сказав Трой Вотерс, правнук Ллойда і Клари Олсенів.

"Він відвіз курячі тушки до міста, щоб продати їх на м'ясному ринку. Він узяв із собою цього півня – і тоді він ще досить часто користувався конем та возом. Він кинув його до візка, узяв із собою і почав сперечатися з людьми на пиво чи щось таке, що в нього є жива курка без голови", – продовжив Трой Вотерс.

Коли історія про обезголовленого птаха на прізвисько Майк поширилася у громаді, промоутер інтермедії на ім'я Гоуп Вейд проїхав майже 500 км, щоб на власні очі побачити це диво. Він запропонував Олсенам взяти птаха на атракціон і заробити трохи грошей.

Спочатку пара відвідала Солт-Лейк-Сіті та Університет Юти, де півень пройшов чимало тестів. Кажуть, що науковці цього університету навмисно відрізали голови іншим курчатам, щоб подивитися на результат.

Півень Майк прожив ще 18 місяців з моменту, як йому відрубали голову.
 

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ