Курка

Померла найстаріша курка у світі – чим вона запам'яталася (фото й відео)

Guinness World Records

"Вона прожила феноменально довге життя"

У США померла найстаріша курка у світі, яку звали Пінат. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Книгу рекордів Гіннеса.

Пташка пішла з життя на Різдво у віці 21 року 238 днів. Останнім часом вона мешкала у будинку в Мічигані.

"Пінат була близьким членом сім'ї, і я сумую про її втрату. Хоча я розумію, що для курки вона прожила феноменально довге життя, проте моє серце розбите", – поділилася господарка Пінат, Марсі Дарвін.

Протягом перших двох років свого життя курка знаходилася у клітці з папугами в їдальні Марсі, а потім почала мешкати у курнику. Там вона висиділа багато гнізд, а тому в курнику досі живе багато її онуків і правнуків.

Вже у старому віці її забрали назад до будинку, де вона мешкала у клітці зі своєю дочкою Міллі. За словами Дарвін, Пінат стала свідком смерті багатьох тварин, з якими вона товаришувала – доньки Міллі, подруги Луни та друга-півня Бенні.

Курка
Курка
Фото: Guinness World Records
@guinnessworldrecords

"Я думаю, що Пінат оплакувала втрату своїх друзів, старість наздоганяла її, і вона теж просто пішла", – поділилася її господарка.

У Марсі залишилося багато приємних спогадів про життя Пінат і її час, коли вона була світовою рекордсменкою. Окрім цього, витівки тварини завжди веселили користувачів соцмереж і ЗМІ.

Ніч 23 грудня Марсі провела, тримаючи на руках Пінат, а в ніч перед Різдвом загорнула її в ковдру і взяла з собою в ліжко.

"Я відчувала, як її маленька голівка лежить на моєму плечі, як вона це робила роками, а близько 5 ранку її шия розслабилася, і я знала, що вона мирно померла уві сні. Це її останній подарунок мені. Я знаю, що з часом настануть світліші дні, але за нею вічно сумуватиму", – додала Марсі.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що левиця із зооцентру постраждала під час обстрілу Київської області.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ