Собака

Загублену собаку знайшли після того, як вона 6,5 років прожила на самоті в лісі – фото

Lost Dog Recovery UK South

4-лапу заманили в пастку завдяки курячому м'ясу

У Великій Британії знайшли собаку, яка втекла від своїх господарів і 6,5 років жила сама в лісі. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook-сторінку Lost Dog Recovery UK South.

У листопаді члени організації, яка шукає зниклих собак, отримали повідомлення про про бродячу собаку в Кроул-Дауні (Західний Сассекс, Англія). Вони встановили камери, щоб зрозуміти, чи це була безпритульна собака, чи домашня тварина, яка може вільно бродити.

Виявилося, що пес породи паттердейльський тер'єр. Місцеві жителі розповіли рятувальникам, що роками годували бродячу собаку.

4-лапу заманили в пастку, використовуючи для цього куряче м'ясо. Згодом фахівці встановили, що ця собака 6,5 років тому втекла від своїх господарів. Родина її усиновила, але тварина втекла менш ніж за 24 години після цього.

Собаці на ім'я Роуз 12 років. Половину свого життя вона провела у лісі.

На жаль, родина, яка спершу забрала до себе додому цю тварину, не змогла взяти її назад. Однак британці раді почути, що її знайшли живою та здоровою.

Далі Роуз перейде під опіку служби порятунку тварин, а незабаром її можна буде усиновити.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як у США до родини повернулася собака, яка зникла 12 років тому.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ