Кішка

"Це було просто неймовірно": кішка повернулася до родини за 12 років після зникнення – фото

rcdas.org

Тварина здійснила подорож на понад 320 км

У Каліфорнії (США) кішка з'явилася на задньому дворі офіцера контролю за тваринами, завдяки чому возз'єдналася зі своїми господарями за 12 років після зникнення. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Службу тварин округу Ріверсайд.

У Блайті офіцер просканував 4-лапого на наявність мікрочипа та виявив, що перед ним кішка на ім'я Баттерс, яка зникла з дому своєї родини в Сан-Дієго у 2011 році. Він повідомив про це господарям тварини, які з того часу переїхали в Стенвуд (Вашингтон).

"Це було просто неймовірно. Я дуже вдячний офіцеру Черчвеллу за ідентифікацію Баттерса. Офіцер просто зробив усе можливе. Знаєте, він зробив це в неділю ввечері, у свій вихідний", – сказав власник киці Анджело Кастелліно.

У дорозі Баттерс супроводжував волонтер, який передав домашню улюбленицю Кастелліно та його дружині Шеллі. Тепер 4-лапа мешкає зі своїм братом Барнаклсом. За словами родини, вони не знають, як тварина подолала шлях у понад 320 км від Сан-Дієго до Блайта.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як собака здійснила величезну подорож, щоб повернутися до родини, яка від неї відмовилася.

Дивіться також відео 5 каналу: Близько 10 МІЛЬЙОНІВ українців мають проблеми з МЕНТАЛЬНИМ ЗДОРОВ'ЯМ! Як собі допомогти?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ