Прапор Ізраїлю

В Ізраїлі жінка вижила, 20 годин відволікаючи терористів ХАМАС їжею та розмовами – фото

Shutterstock

Серед спецпризначенців, які її рятували, був син постраждалої

Ізраїльтянка вижила після того, як протягом 20 годин утримувалася ісламськими бойовиками з ХАМАС. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Haaretz і BILD.

7 жовтня приблизно 30 терористів увірвалися до міста Офакім за 30 км від сектора Газа, де вбили понад 50 людей. П'ятеро бойовиків зайняли одноповерховий будинок, де мешкали пенсіонери Рахіль Едрі та її чоловік Давид.

"Вони направили на мене пістолет і тримали над моєю головою гранату", – розповіла жінка.

За її словами, вона відвертала увагу терористів від того, що її діти є поліцейськими. Вона родом з Марокко, а тому могла розмовляти арабською. Також вона їм сказала, що їй потрібно зробити ін'єкцію інсуліну.

Потім протягом 20 годин жінка похилого віку годувала терористів, які отримали каву, тістечка, воду та Coca-Cola. Одному з них вона навіть обробила рану на руці. Також їй доводилося жартувати, щоб виграти час.

Рахіль Едрі
Рахіль Едрі
Фото: Israeli Channel 13 / Reshet

"Я сказала: "Я навчу вас івриту, а ви навчите мене арабській". Я розуміла, що це питання життя та смерті", – розповіла Едрі.

Приблизно за добу ізраїльські спецпризначенці, серед яких був 37-річний син Рахіль на ім'я Евьятар, провели операцію зі звільнення заручників. Коли злочинці та поліцейські вели переговори, жінка вдала, що тримається за голову.

За допомогою п'ятьох розчепірених пальців вона подала знак, що загалом будинок зайняли п'ять терористів. На щастя, військовим вдалося проникнути у приміщення через дах та застрелити всіх бойовиків.

Мешканці Ізраїлю вирішили порівняти історію Рахіль із легендарною Іаїль із Книги Суддів. Вона напоїла молоком царя ворогів, а коли той заснув, то встромила йому кілок у голову.

Раніше ми розповідали, що Україна організувала перший евакуаційний рейс з Ізраїлю за "довоєнною" ціною.

Дивіться також відео 5 каналу: Близько 10 МІЛЬЙОНІВ українців мають проблеми з МЕНТАЛЬНИМ ЗДОРОВ'ЯМ! Як собі допомогти?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ