Прапор росії

Пропагандист із рф зганьбився, коли спробував поглумитися над Ізраїлем – відео

Pixabay

"І все це заради брехливого вкидання про те, що ХАМАС нібито воює зброєю з України"

Військкор із рф андрій руденко видав знищення російського танка "Прорив" за ізраїльський "Меркава", намагаючись поглумитися над армією Ізраїля. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на українського журналіста Дениса Казанського.

Пропагандист опублікував кадри, як російський танк Т-90М "Прорив" спершу намагався здійснювати постріли, але потім почав палати разом з екіпажем після удару від ЗСУ. Саме це руденко видав за підрив ізраїльського танка "Меркава".

Цікаво, що за це військкора присоромили навіть росіяни, які написали, що він видає себе за експерта з війни, а сам не може відрізнити моделі військової техніки.

"І все це заради брехливого вкидання про те, що ХАМАС нібито воює зброєю з України. Воістину, немає нічого жалюгіднішого і ганебнішого, ніж російський військкор", – підсумував Казанський.

Раніше ми розповідали, що українські дипломати успішно евакуювали пораненого українського хлопчика із зони бойових дій в Ізраїлі.

Дивіться також відео 5 каналу: ТІКАЛИ ВІД ОДНІЄЇ ВІЙНИ, А ПОТРАПИЛИ НА ІНШУ? Українцям в Ізраїлі НАЙБІЛЬШ СКЛАДНО. Евеліна Штурман

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ