пропагандистка маргарита симон'ян

Пропагандистка симоньян пропонує здійснити ядерний вибух над Сибіром – на росії вже відреагували

Маргарита Симон'ян / Telegram

"Нічого такого страшного"

Відома російська пропагандистка та головред телеканалу russia Today (RT) маргаріта симоньян поділилася роздумами щодо того, щоб здійснити ядерний вибух десь над Сибіром. Про це повідомляє "Дивогляд".

Таким чином вона відреагувала на новини, що західні партнери посилюють озброєння України. На тлі цього путіністка не бачить іншого рішення, крім як нанесення ядерного удару.

"Якщо здійснити за сотні кілометрів, на нашій же території, десь над Сибіром, термоядерний вибух, наприклад… Ядерний вибух. То нічого не буде на землі. Нічого такого страшного. Ні ядерної зими, якої всі бояться, ні жахливої радіації, яка вб'є всіх довкола, а кого не вб'є, ті помруть упродовж 10 років від онкології – цього нічого не буде", – сказала вона.

Пропагандистка каже, що внаслідок такого ядерного удару буде виведено з ладу всю радіоелектроніку та всі супутники, завдяки чому "ми повернемося з вами у 1993 рік".

"І я вам скажу, чудово ж жили. Я навіть зрадію. Як мінімум, мені не доведеться пояснювати своїм дітям, чому у всіх є гаджети, а у них немає. Це найгуманніша опція. Я не бачу жодного результату, крім приблизно такого", – додала вона.

Згодом після цього експомічник російського депутата ніколай корольов поскаржився на російську журналістку маргаріту симоньян у Слідчий комітет рф і мвс. За його словами, подібні заяви порушують законодавство росії.

Раніше ми розповідали, що росіяни в перекладах закордонних серіалів скидають свої злочини на "азовців".

Дивіться також відео 5 каналу: Харчування, що РЯТУЄ ЖИТТЯ. Родина з Харкова виробляє продукти для людей із рідкісним діагнозом

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ