Говерла

На Говерлі загинув турист – фото

Maria Remez / Unsplash

"Рятувальники вкотре нагадують громадянам про те, що необхідно відповідально ставитися до туристичних походів"

Чоловік під час спуску з Говерли відхилився від маршруту, заблукав і загинув. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на управління ДСНС Івано-Франківської області.

8 жовтня о 11:40 Служба порятунку отримала повідомлення про те, що під час спуску по зеленому маршруту з гори двоє туристів заблукали та потребують допомоги рятувальників. О 12:15 для проведення пошукових робіт направили рятувальників.

О 14:20 одного з туристів знайшли між синім та зеленим маршрутом, його рятувальники супроводили до бази Заросляк. Потім між Говерлівським водоспадом та синім маршрутом знайшли 2-го туриста (без ознак життя).

Фото з Говерли
Фото з Говерли
Фото: Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області

Рятувальники провели реанімаційні заходи, але, на жаль, марно. Тіло загиблого транспортували до підніжжя гори та передали працівникам поліції.

"Рятувальники вкотре нагадують громадянам про те, що необхідно відповідально ставитися до туристичних походів, не виходити у високогір'я у період ускладнення погодних умов та дотримуватися правил безпеки в горах", – йдеться у повідомленні.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що в Україні випав перший сніг – це сталося на горі Піп-Іван, де знаходиться колишня обсерваторія "Білий слон".

Дивіться також відео 5 каналу: ТІКАЛИ ВІД ОДНІЄЇ ВІЙНИ, А ПОТРАПИЛИ НА ІНШУ?Українцям в Ізраїлі НАЙБІЛЬШ СКЛАДНО. Евеліна Штурман

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ