Ілон Маск

Ілон Маск погрожував кіностудії Warner Bros. через Ембер Герд – деталі скандалу

Instagram / elonmusk

Сцени з акторкою збиралися вирізати з нової частини фільму "Аквамен"

Американський бізнесмен Ілон Маск погрожував керівництву кінокомпанії Warner Bros. через свою екскохану Ембер Герд. Деталями цієї історії ділиться "Дивогляд" із посиланням на Variety.

Коли були оприлюднені нотатки психотерапевта Герд – Доун Г'юз, стало відомо, що акторка неодноразово жалілася на свого колегу Джейсон Момоа (Аквамен), який начебто хотів, аби її усунули від ролі Мері. За словами Ембер Герд, Момоа якось прийшов на знімальний майданчик у нетверезому стані в образі Джонні Деппа:

"Джейсон сказав, що хотів мого звільнення. Джейсон був п'яний і спізнився на знімання. Він був одягнений як Джонні і з такими ж кільцями", – йдеться у замітках.

Авторка скаржилася також і на режисера фільму Джеймса Вана. За словами Герд, він підвищував на неї голос і вона "фактично перебувала в ізоляції". Ані режисер, ані її колега Джейсон Момоа ніяк не відреагували на ці звинувачення.

Водночас, із заявою виступили представники DC Comics:

"Джейсон Момоа відомий своїм професіоналізмом, про його пияцтво не може бути й мови. А щодо Джеймса, то він завжди ставиться до акторів з повагою і сприяє створенню комфортної атмосфери", – йдеться у повідомленні.

Інсайдери повідомляли, що Ембер Герд збиралися вирізати з нової частини "Аквамена" під назвою "Загублене королівство". Причиною цього став судовий скандал між акторкою і Джонні Депом. Герд звинувачувала колишнього у домашньому насильстві, а він її – у наклепі.

Елбер Герд у фільмі "Аквамен"
Елбер Герд у фільмі "Аквамен"
Фото: відкриті джерела

У справу втрутився мільярдер та екскоханий зірки – Ілон Маск. Повідомляється, що бізнесмен надіслав гнівного листа студії Warner Bros. з погрозами спалити її, якщо Ембер Герд виріжуть з нової частини фільму "Аквамен", загублене королівство". Зрештою, компанія таки залишила Ембер Герд у сюжеті фільму, хоча і значно скоротила кількість сцен з нею.

Елбер Герд та Ілон Маск
Елбер Герд та Ілон Маск
Фото: відкриті джерела

Прем'єра стрічки має відбутися у грудні 2023 року.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що 64-річного Кевіна Спейсі виправдали у справі про секс-домагання до чоловіків.

Дивіться також відео 5 каналу:  ЗА чи ПРОТИ!? ВИБОРИ - 2024! Більшість українців проти виборів в Україні під час війни!

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ