Джекі О

Залишилось троє маленьких дітей: після операції зі збільшення сідниць померла популярна акторка

mtvwildnout / Instagram

"Була люблячим другом і улюбленою колегою"

Американська акторка Джекі О пішла з життя наступного дня після проведення операції зі збільшення сідниць. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на NBC News.

Знаменитість, також відома як Джеклін Сміт, прибула з Джорджії до Флориди, щоб зробити пластичну операцію. Її провели 30 травня, після чого 33-річній жінці призначили прийом антибіотиків, знеболювального та препарату проти нудоти.

Однак після появи головного болю медсестра рекомендувала зірці серіалу "Wild 'N Out" відмовитися від одного з препаратів і замість нього приймати ібупрофен за потреби. Згодом жінка "почала відчувати, що в неї горить голова".

Того ж дня її терміново доправили в лікарню Мерсі, де вночі 31 травня медики констатували смерть Джеклін.

Зазначимо, що Джекі О зустрічалася з коміком і репером DC Young Fly, з яким вона виховувала трьох маленьких дітей: Нова, Нала і Прінс.

"Джекі О була люблячим другом і улюбленою колегою акторів Wild 'N Out протягом п'яти сезонів. Що ще важливіше, вона була приголомшливою матір'ю для трьох прекрасних дітей", – йдеться у заяві творців телесеріалу Wild 'N Out.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у Туреччині знайшли мертвою зірку серіалів.

Дивіться також відео 5 каналу: Харчування, що РЯТУЄ ЖИТТЯ. Родина з Харкова виробляє продукти для людей із рідкісним діагнозом

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ