Олексій Хільський

На фронті загинув відомий український актор

Фото з соцмереж

"Все, за що він брався, він робив з пристрастю"

У боях проти російських окупантів загинув український актор Олексій Хільський. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook-сторінку його дружини.

"Я пишу, але сама не можу до кінця в це повірити. Льоша загинув. Загинув під час виконання бойового завдання. Він був найкращим з усіх, кого я знаю. Найдобрішим! Найгарнішим! Найталановитішим! Все, за що він брався, він робив з пристрастю. А яка в нього була жага до життя! Він так любив життя! Я кохаю тебе, мій воїн", – розповіла Надія.

14 листопада Хільському мало би виповнитися 36 років. Він проходив службу у 46 окремій аеромобільній бригаді ДШВ головним сержантом взводу розвідроти.

Олексій був учасником наступальної операції на Херсоні, воював у Бахмуті та Соледарі. Герой двічі отримував поранення, але після них повертався на фронт.

35-річний артист мріяв про перемогу та про те, що повернеться до своєї роботи. Він став відомим завдяки ролям у серіалах "На твоєму боці", "Квочка", "Кріпосна", "Лікар Ковальчук", "Опер за викликом", "Загадка для Анни" та інших.

Олексій Хільський
Олексій Хільський
Фото: Фото з соцмереж

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у боях проти окупантів загинув український актор Євген Світличний.

Дивіться також відео 5 каналу: РІК 2000. ІСТОРІЯ УКРАЇНСЬКОЇ НЕЗАЛЕЖНОСТІ / ВБИВСТВО ГОНГАДЗЕ ТА ПРИХІД путіна.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ