Лампочка

Зима 2023-2024 в Україні буде важчою, ніж торік – ДТЕК

Pixabay

"Удари будуть інтенсивнішими"

Цьогорічна зима в Україні буде важчою, ніж торік. Про це заявив голова енергохолдингу ДТЕК Максим Тімченко під час пресконференції, передає "Дивогляд".

За словами Тімченка, причиною цього можуть стати ймовірні масовані обстріли енергосистеми. Водночас, енергетики провели відновлювальні та підготовчі роботи і реагуватимуть у випадку руйнувань.

"Ця зима, напевно, буде важчою за минулу. Готуємося не тільки ми, а й наші вороги. Думаю, удари будуть інтенсивнішими. Крім того, у нас через попередні обстріли менші резерви потужності", – сказав Максим Тімченко.

Очільник енергохолдингу ДТЕК наголосив на тому, що ситуація із системами ППО в Україні стала значно ліпшою у порівнянні з минулим роком. Тому, ймовірно, Україні вдасться протистояти інтенсивним обстрілам. 

"З іншого боку, ми багато чому навчилися, і навіть для таких ситуацій, які були 23 листопада (блекаут – Дивогляд), ми знайшли рішення", – зазначив Тімченко.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, як зігрітися вдома без опалення та електрики.

Дивіться також відео 5 каналу:  ЗА чи ПРОТИ!? ВИБОРИ - 2024! Більшість українців проти виборів в Україні під час війни!

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ