Жінка зачиняє вікно

Як перевести вікна у зимовий режим – поради

Shutterstock

Не дайте собі замерзнути взимку

Взимку холодне повітря може потрапляти у приміщення через металеві вікна. Це суттєво ускладнює процес обігріву оселі. Щоб уникнути цього, необхідно змінити режим вікна на зимовий. Детальніше про це розповідає "Дивогляд". 

Багато хто не знає, що вікна мають кілька режимів. Перехід на зимовий режим допоможе вам не змерзнути з приходом холодів. Для цього необхідно дотримуватися простої інструкції.

Для початку очистіть раму від пилу та бруду, що скупчилися, а також протріть металеві частини фурнітури м’якою тканиною. Рухомі частини змастіть спеціальним мастилом.

Після цього відкрийте стулки і знайдіть затискачі, які розташовані поруч із ручкою. Кожен з них оберніть максимально за годинниковою стрілкою, використовуючи шеститочковий замок або плоскогубці.

Зауважте, що при регулюванні деяких вікон може виникнути потреба потягнути всі кнопки у свій бік для активації зимового режиму. З приходом тепла просто поверніть їх у вихідне положення.

Щоб переконатися, що процедура переведення вікна у зимовий режим пройшла вдало, закрийте аркуш паперу у вікні. Якщо ви не можете просунути його між стулками, то регулювання було здійснено правильно.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, як самостійно утеплити підлогу в приватному будинку і в квартирі.

Дивіться також відео 5 каналу: Якщо не буде опалення, будемо топити "буржуйками" у підвалах - Олександр Одинець.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ